Vancouver’ın En Büyük On-Street Bike Ride 15 Eylül Happening mı

HUB Cycling, 15 Eylül 2018 Cumartesi günü BC’nin izin verilen tek açık sokak gece gezintisi düzenliyor.

Wilkins, “Müzik, kostümler, bisikletler, parlayan ışıklar ve binlerce insanın birleşimi çok benzersiz bir topluluk deneyimi yaratıyor” diyor. “Birçok şehir çok eğlenceli çünkü yıllardır bu gibi toplu bisiklet eki etkinliklere ev sahipliği yapıyor – ve çünkü insanlar garajdan bisiklet almak için teşvik ediyoruz.” Bike the Night, Montreal’in Vélo Québec tarafından düzenlenen ve yirmi yıl sonra her yıl 15.000’den fazla katılımcının katıldığı son derece popüler ‘Tour La Nuit’ten esinlenilerek modellenmiştir. HUB Bisiklet anketleri, Bike the Night’a katılan kişilerin etkinlikten sonra bisikletlerini daha sık kullandıklarını gösteriyor.

Bisiklet gece Vancouver

HUB Cycling, bu yıl 500’den fazla çocuk da dahil olmak üzere yaklaşık 5000 kişinin katılmasını bekliyor. 2017 Bike the Night katılımcılarından biri, “Bike the Night, aile olarak birlikte paylaştığımız en iyi deneyimlerden biriydi” dedi.

Bike the Night 15 Eylül’de saat 18:00’de ücretsiz atıştırmalıklar, bisiklet tamirleri ve kayıtlı katılımcılar için hediye içeren bir ön partiyle başlayacak. Kolay 10 kilometrelik güzergah Concord Pacific Place ‘den (Carrall St. ve Pacific’in köşesinde) başlayacak ve araçsız Burrard Köprüsü de dahil olmak üzere Vancouver’ın en ikonik caddelerinden bazılarını rüzgarla geçecek. Her yaştan ve yetenekten binlerce insanın binmek için kaydolması bekleniyor ve ışıklar ile bisiklet süslemeleri ve kostüm gelmek için teşvik edilmektedir.

Yolculuk çoğunlukla bisiklet, bina topluluk ve Vancouver daha da “eğlenceli bir şehir” haline yardımcı insanlar alırken, aynı zamanda güvenliği artırmak için yardımcı olur. 2017 yılında binlerce ücretsiz ışık da katılımcılara etkinlikten sonra güvenli sürüşteşvik etmek için dağıtıldı. Anketlerimizden elde edilen bulgulara göre, katılımcıların %70’i gece sürüş sırasında ışık kullandıklarını rapor etti, yolculuk öncesi %10’luk bir artış.

Kayıt sadece 15 $ 1 Eylül’e kadar ve binmek erişim, bir MEC bisiklet ve diğer büyük ödüller kazanmak için bir giriş ve canlı müzik, ücretsiz bisiklet tune-up ve dekorasyon, röle yarışları, ücretsiz aperatifler, hediye ve eğlence ile kick-off partiye bir kabul içerir. 16 yaş ve altı gençler ücretsizdir.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir