Vancouver Bike Paylaş Sponsorluk ile Hız Picks Up

Vancouver Bike Share ve Shaw Communications Inc. bugün Shaw’un sistem çapında sunum ortağı olmasını sağlayacak çok yıllık bir ortaklık anlaşmasını açıkladı
Vancouver Belediyesi’nin halka açık bisiklet paylaşım sistemi.

Shaw da, uygulandığında, Vancouver sakinleri ve ziyaretçiler bisiklet paylaşım sisteminin ayak izi üzerinden ücretsiz WiFi Internet erişimi sağlayacak onun Shaw Go WiFi ağı ile bisiklet paylaşım istasyonları bağlamak için gelecekteki fırsatlar peşinde.

Kuzey Amerika genelinde Bisiklet paylaşım programları genellikle program sürdürülebilirliği sağlamak için kurumsal sponsorlar meşgul, örneğin, Seattle ve Portland hem de programlar büyük kurumsal sponsorluk var.

Bisikletler, istasyonlar ve diğer sistem varlıkları ortaklığı yansıtacak şekilde önümüzdeki haftalarda yeniden markalandırılacaktır. Bisiklet payı kullanma nın maliyeti aynı kalır.

Tırnak

Vancouver Belediye Başkanı Gregor Robertson şunları söyledi: “Shaw Communications’ın şehrimizde bisiklet paylaşımının uzun vadeli başarısını sağlamaya yardımcı olacak bu büyük taahhüdünü memnuniyetle karşılıyoruz. Vancouver’daki gezilerin yarısı artık yürüyerek, bisiklete binerek ve transit geçişle yapılıyor ve Mobi, bugüne kadar 100.000’den fazla sürüşle Vancouver’lar için hızlı bir şekilde popüler bir ulaşım tercihi haline geldi.”

Shaw İletişim Başkan Yardımcısı ve Pazarlama ve Kültür Müdürü Jim Little şunları söyledi: “Şehir ve Vancouver Bike Share ile birlikte çalışarak vancouver’ın tadını çıkarmanın ve yolda arkadaşları ve ailesiyle bağlantı kurmanın modern ve çevre dostu bir yolunu sunmak için sabırsızlanıyoruz. Vancouver ve Aşağı Anakara’da yüz binlerce müşterisi olan büyük bir işveren olarak, bisiklet paylaşım programına bu önemli yatırımı yapmaktan gurur duyuyoruz.”

Vancouver Bike Share Inc. Genel Müdürü Mia Kohout şunları söyledi: “Shaw’ın sponsorolarak gemide olması ndan dolayı çok heyecanlıyız ve topluluğumuzu desteklemeye kendini adamış bir şirketle yakın çalışmaktan gurur duyuyoruz. Akıllı bisikletler ve akıllı teknoloji arasındaki mükemmel bir ortaklıktır ve önümüzdeki aylarda ve yıllarda üyelerimize hizmet vermeye devam etmemizi sağlayacaktır.”

Arka plan

Vancouver’ın bisiklet paylaşım programı Yaz 2016’yı başlattı. Program 18 Ağustos kamu lansmanı sadece üç ay içinde 100.000 sürmek işareti ulaştı.

Tam olarak uygulandıktan sonra, 150 istasyonda toplam 1.500 bisiklet olacak. En yeni istasyonlardan biri Kömür Limanı’ndaki Shaw Kulesi’nin tabanına kurulmuştur.

İlk bisiklet paylaşım hizmet alanı Arbutus Street, 16th Avenue ve Main Street ile sınırlı Downtown Yarımadası içerir.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir