Tüm Parti Bisiklet Grubu – Q&A

Kanada’da All Party Cycling Caucus olduğunu biliyor muydun? Kanada’daki politikacıların, kendilerini hizaya getirirlerse etsinler, diğer parlamenterleri bisikletin önemi ve neden desteklenmesi gerektiği konusunda eğitmek için birlikte çalıştıklarını bilmek güzel.

Tüm Parti Grubu, 28 Mayıs ve 29 Mayıs Salı günü Ottawa’da düzenlenecek 2018 Ulusal Bisiklet Zirvesi’ne katılacak. 2018 Ulusal Bisiklet Zirvesi hakkında daha fazla bilgi için burada. 2018 Ulusal Bisiklet Zirvesi’nde neler başarmayı umdukları, Kanada’daki bisikletin mevcut durumu ve hangi siyasi partinin henüz bir üyesi olmadığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Tüm Parti Bisiklet Grubu ile birlikte zirveyi yakaladık. Sorularımızı cevaplayan için teşekkür ederiz!

MM: All Party Cycling Caucus (APCC) nedir ve nasıl ortaya çıktı?

APCC – MP Wayne Stetski: Tüm Parti Bisiklet Kafkas Parlamenterler bir grup – Milletvekilleri ve Senatörler – kim bisiklet ve tüm Kanadalılar için faydaları teşvik etmek istiyorum. Her şey, bisikletin Parlamento Tepesi’nde avukatlara ihtiyacı olduğunu düşünen küçük bir grup milletvekiliyle başladı. Partizan olmayan bir grup olarak çalışmamız önemlidir – tüm partilerden üyelerimiz vardır.

MM: APCC’nin neyi başarmayı umduğunu söyleyebilir misiniz? Neden yaratıldı?

APCC – MP Stetski: Biz hedefleri bir dizi var. İlk olarak, bisikletin önemi ve neden desteklenmesi gerektiği konusunda diğer parlamenterlerin eğitilmesine yardımcı olmak. Buna bisiklet etkinliklerinin düzenlenmesi ve katılması ve Parliament Hill’deki bisiklet altyapısının iyileştirilmesi dahildir. Biz de bisiklet organizasyonları ve programları ile çalışmak ve onları milletvekilleri ve Senatörler ulaşmak yardımcı olmak istiyorum. Son olarak, bisikletle ilgili her türlü yasayı tartışmak ve bu konularda ortak bir zemin bulmaya çalışmak istiyoruz.

Biz parlamenterler için bisiklet çevre ve sağlık yararları teşvik etmek ve Kanadalılar için olumlu bir örnek olmak istiyorum!

MILLETVEKILI Julie Dabrusin: Tüm parti Bisiklet Kafkas bizim toplumlarda eğlence ve ulaşım için bisiklet hakkında bilinçlendirmek için bir fırsat olduğunu eklemek istiyorum. Biz Kanada’nın sağlığı için önemli bir rol vurgulamak, çevremiz için ve bir bisiklet sürme basit sevinç için.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir