Tern Vizy Işık İnceleme

Tern Vizy Light, siz ata binerken yerde 360° radyal ışık sağlar. Bu, araçların güvenli bir mesafeden geçmesi için net bir sinyal oluşturur ve vücudunuzu aydınlatır, böylece sürücüler bir bisikletçi olduğunuzu görebilir ve buna göre tepki verebilir. Tern Vizy Light da arkadan ekstra görünürlük için bir arkaya bakan ışık vardır. Yanıp sönen ve sabit ışıklar arasında alternatif 5 farklı modları vardır. Hava koşullarına dayanıklı, şarj edilebilir ve güzel bir şekilde kaplanmış güvenlik radikal bir şekilde yeniden keşfedilmiş. Toplam ışık 60 lümen fark kolay ve hızlı serbest montaj sistemi ışık kaldırmak kolaylaştırır.

Arkadaşlarınıza Söyleyin
Sürücüler tarafından kolayca görülebilen arkaya bakan bir ışık ve bisikleti ve sürücüyü aydınlatan bir aşağı lambaile tasarlanmış bir bisiklet ışığı. Neden daha önce kimse bunu düşünmemişti? Aşağı doğru ışık, gövde altı LED ışıklarla gördüğünüz arabalara benzer bir etki yaratır. Ancak, Tern Vizzy Işık hakkında serin görünümlü değil, hangi yok, ama görülme hakkında. Ben bu işe yarayan somut veri yok ama Ben her zaman sürücüleri geçerek alan güvenli bir miktar veriliyor olduğunu hissettim ışık kullanırken. Belki de bisikletim yandığı için direniyordu ve bisikletçi olduğumu bildikleri için daha erken tepki vermelerine izin verdiler. Ya da belki de kırmızı çemberin yere yansıtılmasını önlemeye çalıştılar. Her iki şekilde de ben gece geç saatlerde gidip bazı stresleri kaldırıldı bulundu.

Vizy Light geleceğin şık olduğunu kanıtlıyor. Ben bile açık önce arkadaşlar dan birkaç “cool” yorum aldı farklı bir görünüm var. Işık çemberinden daha çok etkilendiklerini söylemeye gerek yok. “Hayat Çemberi” diye şakalaştık… ama cidden.

İstek Listesi
Işığı şarj etmek için usb bağlantı noktasını gizleyen silikon kapağı üstten kaldırmanız gerekir. USB kablosu bağlantı noktasına takıldığında silikon kapak üzerinde stres koyar ve beyaz stres izleri belirgin hale gelmiştir. Ben zaman içinde flep kırmak ve kir ve suya USB bağlantı noktası maruz korkuyorum. Bu olursa güncellenir – hala birlikte şimdiye kadar oldukça iyi tutuyor.

Montaj kullanımı ve farklı bisikletmonte kolay bir hızlı serbest kauçuk kayış kullanır ama tasarım nedeniyle sadece koltuk sonrası asılabilir.

Genel bakış
Bu ışık oldukça uzakta! Tern Vizy, etrafınızdaki zemini aydınlatan ve bisikleti ve sürücüyü sürücülere görünür kılan bir ışık kullanarak görülmeye yeni bir yaklaşım benimser. Aşağı bakan ışık neredeyse bir güvenlik bölgesi gibi davranır yerde parlak bir daire oluşturur. Genel olarak bu ışığı kullanarak artan bir güvenlik duygusu hissettim ve ayaklarınızı aşağı bakmak ve ışık çalıştığını bilmek harika. Arkaya bakan ışık gece ve gündüz görünür. Aşağı doğru ışık geceleri büyük çalışır ama gün boyunca görünür değildir.

Tern Vizy Light’ın görünürlüğü bu konudaki tek etkileyici şey değil, aynı zamanda iyi inşa edilmiş. Bu hafif ve bazı engebeli kir yollarda güvenli tutmuştur.

Sık sık mola mı? Bu ışık hiçbir araç gerektirmez ve bisikletle ayak işleri yaparken hızlı bir şekilde kaldırılması için harikadır. Bağlama mekanizmasını yerinde bırakabilir ve ışığı sorunsuz bir şekilde kaydırabilirsiniz.

Tern Vizy Light’ın pil ömrü de beklentilerimi aştı. Ben iki ışık olan daha sık ücretleri gerektirir düşündüm ama neyse ki bu durum böyle değil. Aslında kendimi diğer ışıklar daha az düzenli olarak bu ışık şarj bulabilirsiniz.

Kuyruk Lambasına yeni bir yer vermek güzel. Yenilikçi tasarımı şık ve Vizy Light büyük bir fiyat noktasında güvende tutar ışık iyi bir miktar atar. Aferin Tern!

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir