Tern Roji Bisikletler Küresel Git

Ofis kapılarımızdan tern bisikletlerin geldiğini gördük ama en son bisiklet serisi bisiklet tasarımlarının heyecan verici bir evrimidir. Biz de hızlı böylece bir hafta sonu sürüş sırasında arkadaşlarınıza yetişmek ve kolay depolama için saniyeler içinde katlayın onların güvenilir katlanır bisiklet için Tern biliyorum. Kargo Düğümü ve en son elektrikli katlanır Vektron’u değiştirerek oyuna başlamayacağız bile. Şimdi Tern bir kez daha roji bisiklet koleksiyonunun küresel sürümü ile beklentileri meydan okuyor.

Tern son zamanlarda Roji bisiklet koleksiyonu-650c, 700c ve 451 jantlar ile geleneksel elmas çerçeveler- Avrupa, Asya ve Amerika’da pazarlara dağıtım duyurdu. Sadece Japonya’ya özel ürün serisine yönelik küresel talebin ardından, Yeni Tern bisiklet ailesinin seçkin modelleri 2017 Bahar ayından itibaren New York, Paris, Hong Kong, Singapur, Taipei ve Buenos Aires gibi şehirlerde satışa sunulacak.

“Tern anda, dünyanın önde gelen kentsel bisiklet markalarından birini inşa etmeye kararlıyız,” Joshua Hon, Kurucusu ve Takım Kaptanı Tern dedi. “Katlama, elektrik ve kargo alanında daha fazla ürün geliştirmemiz, tasarım felsefemizi klasik şehir bisikletlerine de getirmek doğal bir ilerlemedir. Roji koleksiyonu Japonya’da kaçak bir başarı oldu ve biz dünyanın geri kalanına getirmek için sabırsızlanıyorum.” Daha küçük jantlar sayesinde, dar alanlar için mükemmel bir uyum sağlarlar ve basit dişliler ve bir dizi kargo taşıma aksesuarları yla çok yönlü ama düşük bakım sağlarlar. Devam edelim ve şehir bisikletkontrol listemizden birkaç kutu daha işaretleyelim.

2017 Roji serisi, geçen yılki 650c ve 700c’lik teklifleri iki yeni 451 mini velos, Tern Crest ve hidrobiçimli Tern Surge ile temelaldı. Merak ediyor olabilirsiniz bir mini velo nedir? Onlar genellikle bir katlanır bisiklet üzerinde görebilirsiniz kompakt jantlar ile geleneksel yol çerçeveleri birleştiren bir hibrid tasarım. Son zamanlarda bu bisikletler Asya’nın megakentler arasında popülerlik bir patlama gördük, nerede alan bir prim olduğunu. Kuzey Amerika’nın şehir merkezlerinde yer olarak da kompakt bisiklet küçülür ve depolama çözümleri her zamankinden daha fazla ihtiyaç vardır. Surge, hidro-şekilli elmas çerçevenin sertliği ve hafifliğiyle, punchy ivme ve taşınabilirlik de dahil olmak üzere 451 tekerleğin avantajlarını sunar. “Yeni Surge ve Crest bisikletlerimiz şehir içi sürüş için optimize edilmiştir,” diye devam etti Hon. “Tokyo-boyut, performans, manevra kabiliyeti ve stil için onları harika yapan şey, onları New York için de mükemmel kılıyor.”

Tern, Roji’nin uluslararası lansmanı ile birlikte 2017 için yeni bir projeyi pilotsuz- sınırlı Roji tasarımlarından oluşan küçük seri yapımlar, radikal stil ve teknik özellikler lespor. Surge LTD, yeni projenin amiral gemisi, üç kollu karbon fiber jantlar özellikleri, özel damla barlar, ve sadece 50 adet küresel bir üretim çalıştırın. “Biz Facebook veya Instagram hesaplarına Surge LTD bir teaser göndermek her zaman, internet tatili,” Hon güldü. Onlar da oldukça iyi görünüyor.”

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir