Sea Otter: Bisiklet Bir Kutlama

Sea Otter Classic dünyanın önde gelen bisiklet festivalidir. Bu ‘bisiklet kutlama’ satıcıları yeni mallar gösteren ve yağma çok veren yüzlerce ev sahipliği yapacak. Dört gün süren aksiyon dolu festivalde herkes için bir şeyler vardır ve uluslararası bir yemek kortu, eğlence, bisiklet demoları, dublör gösterileri ve çocuklar için etkinlikler yer almaktadır.

İşte Sea Otter Classic’ten ekibiyle q+a’mız.

MM: Neden şehir bisikletçi si bu etkinliğe katılsın?

YANI: Sea Otter gerçekten bir “bisiklet kutlama.” Kentsel bisikletçi bisikletçiler çok farklı türde bisikletçiler sevdikleri spor kutlamak için bir araya geldiğinde meydana gelen şenlikli atmosfere katılmadan keyfine varacaksınız.

MM: Birçok harika markayı bir araya getiriyormuşsunuz gibi geliyor! Bize kentsel bisikletçi hitap olanları keşfetmek yardımcı olabilir misiniz?

Yani: Shinola, Yuba ve Brompton kesinlikle bir kentsel odak var bizim katılımcı birkaçı vardır. Garmin de herhangi bir fitness meraklısı için kontrol etmek için büyük bir katılımcı olacaktır.

MM: İnsanlar bu yılki Sea Otter Classic’te neler bekleyebilir?

YANI: Expo bisiklet her türlü catering ile türünün en büyük. Kentsel bisikletçiler tüm e-bisiklet demoları yanı sıra e-bisiklet kursu kontrol etmek isteyecektir. Yarışyapmak veya binmek isteyenler eMTB yarışına veya Gran Fondo, Gravel Grinder ve MTB Tour gibi eğlence amaçlı gezintilere kaydolabilir. Cross Country yarışı, Road Race, Downhill ve Criterium gibi rekabetçi etkinlikler de hayranların favorileridir.

MM: Bu yılki Sea Otter Classic’e katılacağınız için kimi heyecanlandınız?

YANI: Her yıl dünyanın dört bir yanından bisiklet efsaneleri, eski Olimposlular, dünya şampiyonları, politikacılar, vb. var. Barry Bonds Ve Sea Otter hayranıdır birçok kez katıldı.

MM: Şehir bisikletleri ve e-bisikletler bu yıl Sea Otter Classic’te yer alacak mı?

YANI: Evet, Raleigh Electric, Maxon BikeDrive ve eProdigy Bikes gibi katılımcıların ebike demoları var. Ayrıca, kentsel bisikletçiler ebike kursu denemek veya ebike yarış için kayıt, şimdi ikinci yılında.

MM: Festival son yıllarda nasıl değişti?

YANI: Expo büyüdü ve etkinliğin odak noktası haline geliyor. Bu kadar çok farklı marka varken, herkes için bir şey var. Yarış her zaman etkinliğin bir parçası olacak ve biz her zaman mümkün olduğunca bisiklet topluluk kadar temsil etmek arıyoruz.

MM: Bölgede gündelik yolculuklar için tavsiye ettiğiniz herhangi bir patika var mı?

SO: Laguna Seca, Fort Ord Ulusal Anıtı’nın bitişiğindedir ve kilometrelerdir boyunca parkurlar sunmaktadır. Ayrıca, doğal Monterey Coast Trail mekan erişilebilir ve Cannery Row içine sahil izler.

Q&A Sea Otter için teşekkürler! Bu olay hiç yaşamamış olanlar için bisiklet sezonu başlatmak için daha iyi bir yol yoktur. Bisiklete olan desteklerini ve sevgilerini göstermek için bir araya gelen harika insanlarla çevrili olacaksınız. Bir bisiklet festivali yapılacaklar listenizde yse, bunun bu olduğundan emin olun.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir