QBP’nin Frostbike 2017’sinden Öne Çıkanlar

Bu hafta sonu Minneapolis canlı ve şaşırtıcı sıcak şehir ziyaret etti. Ben Kaliteli Bisiklet Ürünleri ‘(QBP’s) Frostbike için şehirde iken rekor Şubat sıcaklıkları t-shirt ve şort sokaklarda görüldü kırarak ile. QBP’nin etkileyici genel merkezinde her yıl düzenlenen bu etkinlik, bayileri, tedarikçileri ve medyayı ortabatı misafirperverliğinin olduğu bir hafta sonu için bir araya getiriyor ve bisiklet sevgisiyle buluşuyor.

Minneapolis Kuzey Amerika’da bisiklet için en yüksek puan şehirlerinden biridir ve hem şehir yetkilileri ve yerel bisiklet endüstrisi ile bir derece şehir haklı hak ettiğini destek göstermek için adım ile. Bir gün erken gelen bana bisiklet yolları şehrin ağ keşfetmek ve bisiklet dükkanları bir çift ziyaret etmek için fırsat verdi. One On One ve Angry Catfish’te kahve ve sohbet için pit stop yapıyor ve bisiklet dükkanlarında ve sokaklarda QBP markalarının varlığını tanımaya başlıyorsunuz.

QBP sadece bir distribütör daha fazla, onlar bisiklet endüstrisinin sosyal dokusunun bir parçasıdır. Çalışmaları bisiklet dişli dağıtımı ötesine geçer ve savunuculuk projeleri ve eğitim seminerleri içerir. Hepsi bisiklete daha fazla insan kazandırmak adına Momentum Mag’de arkamızı yasladığımız bir şey. Frostbike sadece QBP’nin pazara sunduğu yenilikçi marka ve ürünlerle ilgili değil, aynı zamanda bilgi paylaşımı ve birbirinden öğrenme fırsatı. Yeterince Minneapolitan’la konuşun ve sizi bisikletlerin kar da ve buzda binmek için yapıldığına ikna edecekler. Koşullar ne kadar soğuk olursa olsun bir bisiklet hala etrafında almak için en iyi yoldur, sadece doğru tutum gerekir.

Anna Maria Diaz-Balart, QBP’nin bisiklet endüstrisini iyileştirme taahhüdünü daha da ileri ye doğru konuştu. Anna Maria bir yetişkin olarak bir bisiklet bindi hiç ama onu bisiklet için bir tutku yol açtı onun mahalle etrafında almak için bir adım-thru satın aldıktan sonra. O Pretty Damn Fast, kadınlar için bir bisiklet dergisi başlattı ve Kadın Bisiklet Mekanik Bursu alıcı oldu. Burs QBP ve bisiklet endüstrisi ortaklarının bisiklet endüstrisinde kadınların eğitim ve öğretimyoluyla özel perakendeciler ilerletmek için ortak bir çabadır. Burs ona ilham verdi ve Brooklyn’de Sun And Air bisiklet dükkanı açmak için ona güven verdi.

Büyük bir olay ve ilham verici günlük bisiklet QBP atma için teşekkür ederiz!

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir