Ottawa’daki 2. Kanada Ulusal Bisiklet Zirvesi’ne katılın

1 Kanada Ulusal Bisiklet Zirvesi’nin başarısı üzerine bina, bu olay birlikte bir bisiklet dostu Kanada inşa etme yolunda somut adımlar atabilirsiniz, böylece ülke genelinde bisiklet ve aktif ulaşım paydaşları bir araya getirecek. Ulusal Bisiklet Zirvesi bisiklet hakkında bir konferans çok daha fazla, bu paydaşlar ve Kanada genelinde karar vericilerin bir toplantı. Kendi topluluğunuzda bisiklete binmede iğneyi nasıl hareket ettireceğinizi ve bunun çeşitli cephelerde federal, eyalet ve belediye hedeflerine nasıl kolayca (ve uygun fiyatlı) uyduğunu keşfetmek için erişilebilir altyapıya yatırım yapmanın faydalarını öğrenin ve tartışın. 28-29 Mayıs 2018 tarihlerinde Ottawa’da gerçekleşecek zirve ye ne zaman açık!

Zirve Hedefleri:

Kanada’da günlük bisiklet ilerletmek için Federal liderlik ihtiyacı ve önemini göstermek
Bisiklet paydaşlarını birlikte çalıştacak şekilde seferber edin ve bisiklet ve aktif ulaşım dostu Kanada’ya ulaşmak için
Hükümetin her düzeyinden parlamenterler ve seçilmiş yetkililerle görüşün ve bisiklet konusunu görüşün

Kimler katılmalı?

Yerel ve il bisiklet organizasyonlarının temsilcileri
Sağlık, sürdürülebilir hareketlilik, çevre, eğitim, eşitlik ve daha müttefik sektörlerden ulusal paydaşlar
Hükümet – Park ve Rekreasyon, Sağlık, Küçük İşletmeler, Turizm,
Spor, Çevre, Ulaşım ve Altyapı
Endüstri – dış mekan ve spor ekipmanları, giyim, mobilite, yiyecek ve içecek, veri toplama, bilgi teknolojisi, lojistik ve
finansal kurumlar
Liderler, akademisyenler ve öğrenciler sürdürülebilir kentsel hareketlilik araştırmalarının en ileri noktasında olsa da
BONUS: 15 Nisan’dan önce kayıt yaptıran katılımcılar, bisiklet dostu gündemi ilerletmek için milletvekilleri, senatörler ve diğer ulusal temsilcilerle bir sabah yapılacak toplantılara dahil edilecek. Her yaş ve yetenek için güvenli, rahat, erişilebilir bisiklet için pan-Kanada çağrısısesinizi ekleyin! 15 Nisan’a kadar geçerli olan erken kuş fiyatları.

Federal vizyon ve liderlik çağrısına sesinizi ekleyin. Kayıt artık açık. Herhangi bir sorunuz varsa [email protected] bize e-posta.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir