Main Street Bike Expo – Bisiklet Yaratıcılık Kutluyor

Bisiklet kültürü vancouver’da her yıl daha fazla insanın eyerle binmesiyle hızlı bir büyüme yaşıyor. Vancouver Şehri’nde bunu kanıtlayacak bir sürü veri var. Ama her yaştan bisikletçileri ve yetenekleri bir araya getiren etkinliklersadece bir avuç ile biz bu Cumartesi, 10 Haziran gerçekleşecek açılış Main Street Bike Expo için daha heyecanlı olamazdı.

Main Street Bike Expo Ellis Binası’nda (1024 Main Street) 11:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşiyor Kabul $3’tir.

Biz Bazı Main Street Bike Expo organizatörleri ile yakaladı ve biz bu olay ve arkasındaki insanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek böylece onlara birkaç soru sordu. Teşekkürler Main Street Bike Expo!

MM: Main Street Bike Expo nasıl oldu?

MSBE: Şehirde, toplumdaki tüm yaratıcı insanları bir araya getirecek kadar bağımsız bisiklet etkinliği olmadığına karar verdik. Ellis Binası, Eastside Flea için iyi çalıştığını gördüğümüz Ana Cadde’de yakın zamanda yenilenmiş tarihi bir simge yapıdır, bu yüzden doğal bir uyum gibi görünün.

MM: Bize bunu yapan insanlar hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

MSBE: Bisiklet seven ve bisiklet sürmek için gidiyor ve dışarıda olma hakkında konuşurken içinde sıcak bir yaz günü geçirmek gibi hissettim birkaç arkadaş.

MM: Bu festivale kimler katılmalı?

MSBE: Main Street Bike Expo her şey dahil zihniyet etrafında inşa edilmiştir. Bisiklete binebilen herkesin bizimle bisiklet ayı boyunca gelip bisiklet kültürünü kutlamasını istiyoruz.

MM: Fuara katılacağınız için çok heyecanlı olduğunuz birkaç şirket var mı?

MSBE: Mobi By Shaw Go büyük bir çünkü son zamanlarda şehirde çok önemli bir bisiklet paylaşım programı uyguladık. Etraftaki bisikletleri kesinlikle gördün, ama harekete geçirmek için biliyor musun? İnsanlara daha fazlasını öğreteceğimiz için heyecanlıyız. Biz de bir Goldsprints çalışan Landyachtz ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz, sabit bisiklet zaman meydan thorughout gün ve daha sonra kendi Landyachtz Factory Store (1146 Union) kendi Landyachtz Factory Store (1146 Union) partiden sonra parti den sonra ev sahipliği yapan 8pm için 12 Midnight bantları, DJ’ler ve çok eğlenceli arcade oyunları ile.

MM: Tüm katılımcılar Vancouver’dan mı?

MSBE: Evet çoğunlukla, Pasifik Kuzeybatı boyunca temsil ile

MM: Katılımcılar Main Street Bike Expo’da ne bulmayı bekleyebilirler?

MSBE: Bisiklet dükkanları, markalar ve toplum organizasyonları dahil büyük satıcıları nto var. Biz gün boyunca planlanan canlı müzik var, gıda kamyonları, bir gösteri & parlaklık / bisiklet güzellik yarışması, fotoğraf sanat gösterisi, tune ups, atölyeçalışmaları, bisiklet vale ve daha fazlası

MM: Gün boyunca fuarda etkinlikler olacak mı?

MSBE: Evet biz Ellis Binası (1024 Main Street) ve daha sonra bizim afterparty de 11:00-18:00 expo çalıştırıyoruz Landyachtz Factory Store’da 12 Gece Yarısı. Umarım ikisini de başarabilirsin!

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir