Kargo Bisikletleri Hastalar ve Afet Yardım Ulaşan Yeni bir “Spin” koymak

DC sakinleri son aylarda alışılmadık bir manzara görmeye başladı – Dr Brown imzasını mavi scrubs şehir, yedekte tıbbi çanta bisiklet.

Dr Ernest Brown, Kurucusu ve CEO’su Doctors To You, onun ev-çağrı hastalara bisiklet yerine sürüş yeni bir kavram başlattı.

Dr. Brown, 2015 yılında Doctors To You’u bir işletmeden çok bir hareket olarak kurdu. Amacı hekim ve hasta arasındaki uçurumu azaltmak ve ilaçları köklerine geri getirmekti. Onun rave değerlendirmeleri ve hastalardan sürekli tür sözler dayanarak, insanlar iyi yanıt gibi görünüyor.

Özellikle Washington DC gibi bir şehirde, ulaşım için bir seçenek olarak bir elektrikli bisiklet olan bariz faydaları vardır: egzersiz, trafik sıkışıklığı kaçınarak, çevre için daha iyi. “Ben yıllardır ev aramaları için düzenli bir bisiklet kullanmayı düşünüyordum. Sorun, bisikletten huffing ve puffing hasta evlerine kadar gösteren olamazdı, ben daha iyi bir seçenek gerekiyordu,” Brown dedi.

Bu zaman Doktorlar You ve Hybrid Pedals Arlington, VA, arasında bir ortaklık kuruldu. Ev aramaları için Dr Brown tarafından kullanılan elektrikli bisiklet belirli modeli Pedego Stretch bisiklet, onun siyah tıbbi çanta ve ilaç çantası taşımak için mükemmel.

Dr. Brown’ın hareketinin bir diğer amacı da hastalarının kendini bir meta gibi hissetmemesini sağlamak. Elektrikli bisiklete sahip olarak, Dr. Brown onlara ulaşmak için ne gerekiyorsa yapacağını kanıtlıyor.

Bir elektrikli bisiklet olması da son derece daha önce Cumhurbaşkanlığı açılışı sırasında yararlı oldu, Ulusal Kiraz Çiçeği Festivali, diğer önemli olaylar arasında. Brown, “Göreve başlamadan önce Gizli Servis bana bir arabayla geçmemin hiçbir yolu olmadığını söyledi.” dedi. Bu, kargaşa sırasında ona ihtiyaç duyduklarında hastalara ulaşabilmesini sağladı.

Ancak, elektrikli bisiklet yüksek maliyet ve o hizmet verdiği geniş alanın lojistik nedeniyle, Dr Brown sadece bisiklet güvenmek mümkün olmayacaktır ama sürüş bir seçenek değildir zaman için iyi bir alternatiftir.

Tıbbi hizmetler için kullanılan kargo bisikletleri, yararlılıkları ve yetenekleri acil durum yönetim hizmetleri de dahil olmak üzere kitleler tarafından daha iyi tanındığı için giderek büyüyen bir eğilimdir. Sandy Kasırgası sırasında kargo bisikleti olan insanlar, kapana kısılmış sakinlere yiyecek götürmek ve sağlık görevlilerini araçların ulaşamadığı yerlere taşımak açısından kritik öneme sahiplerdi.

Seattle, Portland ve San Francisco da dahil olmak üzere şehirlerin bir dizi afet yardım denemeleri düzenleyerek potansiyel afetlere karşı esneklik kanıtlıyor. Kargo bisikleti olan katılımcılar, 40 kilometre (30 kilometre) uzunluğa kadar olan kurslar üzerinden su, gıda, battaniye ve ilaç çekerek afet yardımı işbirliği becerilerini geliştirebilirler. Yol boyunca elektronik olmadan navigasyon, bir metre yüksekliğinde engel, bir su tehlikesi, bir off-road bölümü ve diğerleri geçmiş almak gibi zorlukları gerçekleştirmek için kontrol noktalarında durdurmak için gereklidir. Fikir şu ki, en kötü durum senaryosu çıkarsa yardıma hazır olacaklar.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir