İçinden Bisiklet Stili: Sena’yı Tanıyın

1975 yılında bisikletçiler için ilk gerçek kask icat edildi. Köpük benzeri bir malzeme ile yastıklı ve sert bir plastik kabuk sarılmış çok bugün satın kask gibi. Deli 42 yıl önce olduğunu ve çok az değişti göz önüne alındığında. Sena’nın X1 bisiklet kask olsa farklı bir hikaye. Sena, dünyaca ünlü iletişim ve kamera teknolojisini alıp şık, güvenli ve son teknoloji bisiklet kaskına dönüştürerek yeni bir çığır açıyor. Onlar bisiklet dünyasına yeni olsa da biz rastlamak diğer teknoloji gelişmiş kask birçok gibi sofistike ve ilginç değil görünüyor bir kask oluşturmak için Sena övgü vermek zorunda.

Bazıları teknolojinin her dişli parçasına entegre olması fikriyle dalga geçmiş olsa da, ellerinde bir akıllı telefon ve ekrana yapıştırılmış gözlerle giderek artan sayıda insanın bindiğini fark etmemek zor. Bir şeyle ya da biriyle çarpışmaları an meselesi. Kask akıllıca bir karar gibi görünüyor. GPS navigasyon dinlemek veya yol odaklı kalmak böylece ücretsiz bir telefon görüşmesi almak için izin veren bir kask bir hayır beyin gibi görünüyor. İster şehirde gidip geliyor olun ister eğlence için biniyor olun, kask, kulakbudlar gibi işitme nizi bozmadan bağlantınızı korur. Açık kulak ses işlevselliği, işe gidip gelirken hayati önem taşıyan trafik ipuçlarını hala dinleyebilirsiniz anlamına gelir.

Sena iki versiyonu kendi bisiklet kask serbest olacak: bluetooth entegre X1, ve X1 tüm özellikleri ile birlikte x1 bir QHD kamera kask merkezine yerleşik eklenmesi ile doludur. Yapışkan sürme durumlarında sorumluluk amaçlı, özellikle yolcular için yararlı bir özellik.

Sena’daki bazı insanlara yetiştik ve onlara birkaç soru sorduk böylece onları ve yeni X1 kaskını daha iyi tanıyabildik. Teşekkürler Sena!

MM: Sena ne zamandır bu işte?

S: Sena 1998 yılından bu yana iş olmuştur.

MM: Sena nasıl başladı?

S: Sena endüstriyel uygulamalar için Bluetooth iletişim çözümleri oluşturarak başladı. Şirketimizin CEO’su, hevesli bir motosikletçi, binicilik sırasında iletişim eksikliği yorgun ve 2010 yılında motosiklet diyarına endüstriyel tabanlı teknoloji getirdi. Sena’nın teknolojik gelişmeleri motosiklet sürmeyi daha güvenli ve daha keyifli hale getirdi ve biz de bisikletçilere aynı fırsatı sunmaktan heyecan liyoruz!

MM: Sena nerede?

S: Sena, abd, Almanya, Fransa ve Güney Kore’de ofisleri bulunan ve şirketin gerçekten kurulduğu küresel bir şirkettir.

MM: Sena ne zamandır bisiklet kaskı üretiyor?

S: 2017! X1 bizim amiral gemisi bisiklet ürünü, bizim en çok satan motosiklet ürünleri bizim kanıtlanmış teknoloji alır ve kozmopolit bisikletçi için mükemmel şık bir siluet içine paketleri.

MM: X1’i diğer bisiklet kasklarından ayıran özelliklerden bahseder misiniz?

S: X1 tamamen Bluetooth 4.1 entegre, müzik, GPS talimatları duymak, almak ve telefon görüşmeleri yapmak, ve hatta en sevdiğiniz fitness uygulamaları ipuçlarını dinlemek böylece sorunsuz akıllı telefonunuza bağlanır anlamına gelir. Kask aynı zamanda interkom yetenekleri içerir, böylece en fazla 4 binici yarım mil mesafe ye kadar birbirleriyle sohbet edebilir ve kahkahaları paylaşabilir veya önemli bilgileri aktarabilir. Yenilikçi bisiklet kaskı, sürücülere bozulmamış ses sunmak için kulak üstü HD hoparlörlerle donatılmıştır ve hoparlörler aslında kulaklarınızı kapatmadığı için çevrenizin tam farkındalığına olanak tanır. Mikrofon, Sena’nın patentli Gelişmiş Gürültü Kontrolü teknolojisini kullanarak sürücülerin sürüş sırasında telefon görüşmeleri yapmalarına ve ses yakalamalarına olanak tanır ve bu da gelen ve giden rüzgar gürültüsünü azaltır.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir