İçinden Bisiklet Stili: Bikie Girl Bloomers’ı Tanıyın

Sabah ofis için giyinmiş almak zaten çok fazla iş gibi geliyor iki kez bunu yapmak için ihtiyaç düşüncesi biraz off-koyarak olabilir. İşe gidip gelmek için binicilik kıyafetlerinizi giyip, geldiğiniz zaman için ikinci bir “ofis uygun” kıyafeti hazırlayın. Hızlı değişim eyleminin sihirbazlarının sırrını öğrenene kadar çoğumuzun uğraşmak için enerjimiz ya da zamanımız olmadığını hissetmemiz bir güçlük. Gerçek şu ki, muhtemelen çalışmak için giymek ne olursa olsun giysi binmek edebiliyoruz.

Karen için, Bikie Girl Bloomers yaratıcısı, o geldiğinde değiştirmek için gerek kalmadan çalışmak için rahat bisiklet için giyim bir çizgi geliştirilmesi hayatında çeşitli geçişler bir temsil haline gelmiştir: bir hollandalı bisiklet üzerinde günlük banliyö ve kentsel bisikletçi olarak hayata bir hafta sonu eğlence bisikletçi olmaktan geçiş (şimdi bir Ceylan Tur Populaire üzerinde gidip) , parlak renkler ve eğlenceli baskılar benim aşk kucaklayan katı yatıştırmak için onu giyim sınırlayan bir geçiş, ve o bir bikevangelist haline geldiğini fark.

Karen’a yetiştik ve ona birkaç soru sorduk böylece Bike Girl Bloomers’ın hikayesini daha iyi öğrenebilecekti. Teşekkürler Karen!

MM: Bikie Girl Bloomers ne zamandır iş yapıyor?

BGB: 2012’de dalmaya karar verdim ve ilk stillerimiz 2013 baharında çıktı.

MM: Bikie Girl Bloomers nasıl başladı?

BGB: Haftada sadece birkaç kez bisikletle gidip geldiğimi fark ettim ve beni her gün işe bisikletle götüren şeye bakmaya başladım. Ben iki önemli gerçekleşmeleri yaptı: (1) ben bisikletyeniden düşünmek için gerekli (Ben sadece bir yol bisikleti vardı o zaman; hibrid bisiklet üzerinde daha dik sürme denemeye karar verdi, ve bu büyük bir fark yarattı), ve (2) giyim seçenekleri işe bisiklet kararımı nasıl etkilediği konusunda dürüst olmak gerekiyordu, ve ben sadece bisiklet yolculuğu için elbiselerimi değiştirmek için çok tembel. Ben etek ve elbise çok daha rahat pantolon bisiklet daha bisiklet bulundu biliyordu, ama altında giymek için rahat bir şey istedim. Ben geleneksel bisiklet şort, yoga şort, shapewear yanı sıra skorts kullanarak çalıştı, ama bunların hiçbiri benim için rahat oldu. Ben bütün gün bırakabileceği hafif, bağlayıcı olmayan kısa istedim, ve benim etek havaya uçurdu zaman sevimli ve eğlenceli görünmesini istedim. Uzun yıllar hazır giyim sektöründe çalışan bir arkadaşıma ulaştım ve beni bunu yapabileceğime ikna etti. Maria beni bir tasarımcıyla tanıştırdı, bir desen yapımcısı, bir kanalizasyon, vs. ve o zamandan beri benim danışmanım ve üretim müdürüm.

MM: Bikie Girl Bloomers nerede dayanır?

BGB: Los Angeles’ta yız. Patent hukuku uyguladığım Wilshire Business District’teki aynı ofisten ürün gönderiyorum.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir