İçerden Bisiklet Stili: Opus’u Tanıyın

Momentum Mag hayranı iseniz muhtemelen adı Opus birkaç kez gelip gördüm. Büyük hayranız! Tam açıklama, onlar yıllar içinde Momentum Mag fantastik ortakları olmuştur ama dürüstçe, bu marka bizim şehir bisikletleri Momentum City Bike onaylı olduğunu söyleyebiliriz gibi dikkat etmek biridir. Bisikletlerinin gözden geçirilmesini okurken, Yıllık Bahar Dişli Rehberi’nde kontrol ederken ya da korunan bir kavşakta gezinirken birini ezip geçerken onları keşfederken, şirketin içini alıp gerçekte ne olduğunu görebileceğimizi düşündük. En sevdiğimiz bisiklet markaları hakkında ciddi ve aptalca bir şey yaptığımız “İçten Bisiklet Stili” adlı yeni serimizin keyfini çıkarın. Opus’taki insanları bizim gibi tanımanı ve sevmeni istiyoruz.

Opus Bikes, Kanada’nın en büyük dört bisiklet üreticisinden biri olarak kendini kanıtlamıştır ve bu Quebec merkezli bisiklet markasının bisiklete daha fazla insan alma hedefine ulaşadığını kanıtlamıştır. Ve bir ABD distribütörü ile çok yıllık bir anlaşma nın son imzalanması ile şimdi bisiklet üzerinde çok daha fazla insan almak için fırsat var. Onlar için daha heyecanlı olamazdık!

Opus ekibinin bir kısmıyla tanıştıktan sonra bisiklete tutkuyla bağlı oldukları ve seviye ne olursa olsun bisiklet tutkusunu diğer binicilerle paylaşmak istedikleri aşikar. Eğer spor, eğlence, gidip, ya da sadece ilk bisiklet arıyorsanız bisiklet olsun, Opus sizin için hazır. Onlar tasarım ve yaşam tarzı nızı süit ve iki tekerlek üzerinde olmanın sevinç keşfetmenize yardımcı olacak yüksek kaliteli bisiklet inşa.

Opus, insanları arabalardan ve bisikletlerden çıkarmanın sosyal faydalarının sadece çevre için değil, toplum için de daha iyi olduğunu bilerek kentsel bisiklet pazarına çok yatırım yaptı. Kentsel bisiklet geniş bir yelpazede ile onlar büyüyen pazara hitap edebilir ve herkes kendi ihtiyaçlarını ve binicilik tarzı karşılayan bir bisiklet bulabilirsiniz, böylece biniciler farklı ihtiyaçlarını karşılamak.

Çevre, Opus’un bisiklete daha fazla insan almak için ilham kaynağı olmasının nedenlerinden biri olsa da, leed sertifikalı karargahlarında bisikletlerini inşa ederek yeşil yaşamı da desteklerler. Bisikletinizin gerçekten ne kadar yeşil olduğunu merak edebilirsiniz ama bir Opus satın aldığınızda bisikletinizin sera emisyonlarını azaltmak için bilinçli bir çaba gösteren bir şirket tarafından inşa edildiğini bilerek gurur duyabilirsiniz.

Opus’taki bazı insanlara yetiştik ve onlara birkaç soru sorduk böylece onları daha iyi tanıyabildik. Teşekkürler Opus!

MM: Opus ne zamandır bu işte?

O: İlk Opus bisikletleri 2001 yılında mağazalarda görüldü. O zaman biz 5 performans yol modelleri ile sundu.

MM: Opus nerede dayanır?

O: Opus Montréal, Kanada’da yer almaktadır. Leed sertifikalı tesislerimizde Ar-Ge, tasarım, pazarlama ve montaj alanında 25’in üzerinde çalışanımız bulunmaktadır. Biz Kanada’da bisiklet monte etmek Kanada’da kalan birkaç bisiklet şirketlerinden biridir.

MM: Opus’u diğer bisiklet şirketlerinden farklı kılan nedir?
O: Biz Kanada genelinde bisiklet derin kökleri ile Kanadalı bir şirketiz. Bağımsız bisiklet satıcılarının ve topluluklarının desteklenmesine güçlü bir şekilde inanıyoruz. Biz bisiklet hareketi büyümeye ve bisiklet birçok yararları yeni insanlar tanıtmak için çalışıyoruz. Grup sürüşünden bisiklet kulüplerine kadar, bisiklete binen ne kadar çok insana binersek, toplum olarak o kadar çok fayda sağladığımıza inanıyoruz. Farklı olmak aynı zamanda her türlü bisikletçiyle ilgili olmak ve sadece elit yarışçılara odaklanmak anlamına gelir; Kimse bizim zihniyetimizle bir kenara bırakılmaz.

MM: Opus serisinde kaç bisiklet var?

O: 2017 yazında, elektrikli ve şehirli bisikletlerden performans yol ve patika bisikletlerine ve çok çeşitli gençlik bisikletlerine kadar 105 model bisiklet serisi sunuyoruz. Biz kadınlara bazı modeller terzi, çeşitli renklerde birçok model sunuyoruz ve 12-inç ve yukarı gençlik modelleri var.

MM: Mükemmel şehir bisikleti Opus’a nasıl görünüyor?

O: Bizim için, mükemmel bisiklet ne olursa olsun onunla ne yapmak istediğinize bakılmaksızın her gün eyer hop istediğiniz yapacak bisiklettir. Bazıları için, bu stil veya yarar hakkında, diğerleri için, başka bir şey üzerinde performans hakkında olacak. Mükemmel bisiklet kalite, fiyat ve işlevsellik arasında doğru dengeyi getiren bisiklettir. Biz orada en büyük Şehir ve Spor bisiklet seçimi sunmaktan gurur duyuyoruz ve biz şehir binici her türlü için bir şey var eminiz.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir