HUB Bisiklet Çalışma Haftası

2013 ve 2016 yılları arasında Vancouver’da yapılan bisiklet gezilerinin sayısı %54 oranında artarak Vancouver’da yapılan günlük gezilerin %6,7’sini oluşturuyor. Daha da etkileyici olan, 2016 yılında işe gidiş ve dönüş yolculuklarının %10,6’sının bisikletle gerçekleştirildi. Bisiklet bu büyüme büyük ölçüde HUB Bisiklet ve Bike to Work Week gibi etkinlikler gibi kuruluşların çalışmaları nedeniyle. Onların çabaları ve şehir etrafında tutkulu savunucularıçabaları nedeniyle, daha fazla metro Vancouver sakinleri işe bisiklet mutlu ve sağlıklı tutar güvenli, eğlenceli ve uygun ulaşım seçeneği olduğunu fark vardır.

Bike to Work Week, 2007 yılında Momentum Mag’in kendi Mia Kohout’u tarafından Vancouver’da başlatıldı. O zamandan beri her ilkbahar ve sonbahar, Bike to Work Week herkesi günlük gidip bisiklet denemek için teşvik etmiştir. Bu sonbaharda Bike to Work Week 29 Ekim – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Metro Vancouver bölgesindeki topluluklarda, ilk kez binicileri ve tecrübeli yolcuları ücretsiz bisiklet tamirleri, atıştırmalıklar, içecekler, haritalar ve ödül çekilişi ile ödüllendiren pek çok “Kutlama İstasyonları” bulunmaktadır.

Metro Vancouver genelinde binlerce katılın HUB Bisiklet Bisiklet Hafta (Eki 29 – Kas 4) için bu sonbaharda.

Kayıt ve en az bir gezi giriş yaptığınızda, Exodus Travels ile Sicilya iki için bir bisiklet gezisi kazanmak için girilir. Hepsi bu kadar değil! HUB Bisiklet de hafta boyunca bisiklet ve diğer büyük ödüller bir dizi uzağa verecek, bu yüzden bugün kaydolun!

Bike to Work Week’in interaktif çevrimiçi aracı, seyahatlerinizi haritalamanızı ve izlemenizi ve diğer kuruluşlardan gelen takımlarla rekabet etmenizi sağlar. Günlüğe kaydedilen geziler, savunma çalışmalarımız için çok önemlidir – toplanan bilgiler, topluluklarınızdaki bisiklet altyapısını iyileştirmek için yerel liderlerle çalışmamıza yardımcı olur.

Etkinlik için eğlenceli ve eğitici bir işyeri bisiklet atölyeleri de sunulmaktadır.

İşe bisikletle gittikten sonra kendinizi daha sağlıklı, daha mutlu ve daha enerjik hissedeceğinizi garanti ediyoruz. Gidip giriş yapın, ödüller kazanın ve Metro Vancouver’ı yaşamak, çalışmak ve oynamak için daha iyi bir yer haline getirmenin bir parçası olun.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir