HOPR Uygulaması: Bisiklet Paylaş, Ride Paylaş ve Toplu Taşımaya Erişin

Bir şehirde dolaşmak için en verimli ve keyifli bir yoldur, çünkü bir bisiklete binmek. Bu, bir şehri dolaşmak için diğer ulaşım şekillerini aktarmadığım anlamına gelmez. Benim seçimim hava durumuna, kargoya, zamanlamaya ve seyahatin doğasına bağlı. Bisiklet ulaşım seçenekleri sürekli genişleyen bir araç kutusunda sadece bir araçtır.

Bu günlerde seçim aşırı ile karşı karşıya gibi hissedebilirsiniz. Kuzey Amerika’nın büyük şehirlerinde bisiklet le paylaş, araba paylaşımı, sürüş paylaşımı veya kapsamlı bir toplu taşıma ağı ile gezinebilirsiniz. Bazı şehirlerde aynı hizmeti veren birden çok işleç bile vardır. Dallas beş farklı dockless bisiklet paylaşım operatörleri var! Peki, en iyi gezinme yolunun mevcut ihtiyaçlarınıza ve hangi operatörü kullanacağınıza bağlı olduğuna nasıl karar verirmisiniz? Eh, CycleHop, Kuzey Amerika’nın en büyük Akıllı Bisiklet operatörlerinden biri, bugün HOPR başlattı, kolay erişim ve tüm transit modları ödeme sağlayan açık bir platform, hem kamu hem de özel.

Hopr, Chicago Ulusal Paylaşılan Mobilite Zirvesi bu sabah açıklanan, biniciler zaman ve para tasarrufu yaparken tek bir uygulama ile etrafında almak için izin verir. HOPR’un beta sürümü artık Chicago metropolitan bölgesinde kullanıma sunulmuştur. Kullanıcılar yerel bisiklet paylaşımı, binmek payı, araba paylaşımı, trenler, otobüsler, su taksileri ve daha fazla erişebilirsiniz. Ayrıca, özel transit operatörleri ve toplu taşıma acenteleri HOPR’u hizmetlerini tanıtmak, kapasitelerini doldurmak ve yolcuları ücret anlaşmalarıyla ikna etmek için kullanabilirler.

Ulaşım ABD hane halkı için ikinci en yüksek gider, ve ortalama hane bütçesinin sürekli artan bir yüzdesi oluşturan, İşgücü İstatistikleri Bürosu göre. Aynı zamanda, sürücüler genellikle ne lerin mevcut olduğunu ve onları zamanında, uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir şekilde hedeflerine ulaşmak için en iyi seçeneği seçmelerini zorlaştıran kalabalık bir mobilite alanından seçim aşırı yüklemesi yaşarlar. HOPR, belirli bir alanda mevcut tüm transit seçeneklerini tanıtarak ve tek bir uygulama içinde ödemeyi kolaylaştırarak, sürücülere yolculuklarını daha hızlı, daha kolay ve daha uygun fiyatlı hale getirmeleri için gerçek zamanlı bilgiler sağlar.

CycleHop’un kurucusu ve CEO’su Josh Squire, “Öncü bisiklet paylaşım programlarımızla ülke genelindeki şehirleri daha erişilebilir hale getirerek, günlük ulaşıma tüm formlarında erişimi artıran bir araç sağlamak için hizmetlerimizi genişletiyoruz,” dedi. “Gezinmenin pek çok harika yolu vardır, HOPR sürüşleri seçmenizi ve bunlara erişmenizi kolaylaştırır. Gezi planlamanın ötesine geçiyoruz, gezi eşleştirme yapıyoruz.”

HOPR’u kimler kullanabilir?
HOPR Topluluğu, uygulamayı günlük yolculukları, ayak işleri, eğlence, turistik yerleri görme ve diğer ulaşım ihtiyaçları için kullanan yerli halk ve ziyaretçilerden oluşur. HOPR anında karşılaştırmak ve toplu taşıma, binmek payı, araba payı, bisiklet payı, su taksileri, scooter kiralama ve ötesinde kolay bir ödeme ile ulaşım erişmek için kullanılabilir. Kullanıcılar ayrıca en çok seyahat ettikleri hizmetlerden yolculuk lar ve promosyonlar kazanabilirler.

Özel Transit Operatörleri
HOPR tüm özel transit operatörleri için açık bir platformdur. Hopr, yakındaki herhangi bir transit seçeneğini teşvik ederek, her tür ve boyuttaki hizmetlerin görünürlüğünü artırarak hareket halindeki daha fazla kişiye ulaşmalarına ve boş koltukları doldurmalarına yardımcı olur. Basit bir API ile, servis sağlayıcılar HOPR uygulamasında tam entegre bir seçenek olarak sunarak müşterilere bağlanmaya başlayabilirler.

Toplu Taşıma Acenteleri
Geçiş verileri, şehirlerin plan larını, kaynakları ayırmalarına, tıkanıklığı azaltmalarına ve karşılaştıkları en büyük mobilite zorluklarına yeni çözümler bulmalarına yardımcı olur. HOPR’un toplu taşıma hizmetlerinin entegrasyonu, seyahat kararlarını analiz etmek ve hizmeti değiştirmek için yararlanılabilen değerli veriler sağlayarak acentelere fayda sağlar. HOPR ayrıca otobüs, demiryolu ve feribot geçişlerini güvendikleri ek ulaşım hizmetleriyle yan yana yerleştirerek transit müşterilere yönelik deneyimi de geliştirir.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir