HOPR Taşınabilir Güç Paketi ile Bisiklet Payı için E-Bike Tanıttı

Bisiklet paylaşım endüstrisi son birkaç yıl içinde değişikliklerin adil payı gördü. Bu çok şehirler ve biniciler için daha erişilebilir olmaya çalışan bisiklet paylaşım şirketleri tarafından getirdi. Bir bisiklet paylaşım programı uygulama maliyeti daha önce çok pahalı ama bu engel beri yeni teknolojiler sayesinde kaldırıldı. GPS’teki gelişmeler, dockless bisiklet payının getirilmesine olanak sağladı ve dock tabanlı bir sistemi uygulamak için gereken pahalı altyapı ihtiyacını ortadan kaldırdı. Kısa bir süre sonra bisiklet paylaşım programları için dockless elektrikli bisiklet tepeler, ısı ve mesafe gibi engelleri kaldırarak bir bisiklet daha erişilebilir hale getirmek için tanıtıldı. Sırada ne var?

Peki, bugün CycleHop, Kuzey Amerika’nın en büyük akıllı bisiklet paylaşım operatörlerinden biri, dün HOPR elektrikli bisiklet açıkladı, taşınabilir şarj edilebilir pil paketi tarafından desteklenen elektrikli sürücü yetenekleri içeren bisiklet paylaşım programları için tasarlanmış ilk e-bisiklet.

Pedal-assist e-bisiklet, hopr tüm transit geçiş sürüş eşleşen ve ödeme iOS uygulaması geçen hafta beta lansmanı sonrasında, hopr gelişmiş mobilite markası altında şirketin ikinci tekliftir. HOPR e-bisiklet cyclehop, kurucusu ve CEO’su Josh Squire 1999 yılında bisiklet payı için ilk ABD patenti aldı başka bir sanayi ilk işaretleri.

Bisiklet paylaşım programları için özel olarak tasarlanan HOPR e-bisiklet, taşınabilir bir güç paketinin enerjisi ile dayanıklı bir tasarımı birleştirir. HOPR e-bisiklet kullanıcıları, büyük bir akıllı telefon büyüklüğünde ve sadece birkaç kilo ağırlığında olan güç paketlerini, kaydolduklarında yerel bisiklet paylaşım programından alacaklar. Kullanıcılar güç paketlerini evlerinde veya ofislerindeki A/C çıkışıüzerinden şarj edeceklerdir. Güç paketi ön sepette bulunan bir limana tıklar ve tam şarj edildiğinde 10 mil aralığında biniciler için bir destek sağlayacaktır. Pedal yardımcı motor saatte 15 mil hıza ulaşmada biniciler yardımcı olacaktır. HOPR e-bisikleti ile kullanılmadığında, güç paketleri tabletleriniz ve telefonlarınız için taşınabilir bir şarj cihazı olarak kullanılabilir.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir