Cyclepreneurs: DC Bisiklet Konsiyerj

Yeni bir şehri keşfetmek için bisiklet kullanmanın inanılmaz heyecan verici bir şeyi var. Keşfedilmeyi bekleyen yabancı sokaklar. Bu yabancılık; ancak, bir bisiklet çağırmak gerekiyordu deneyim ve özgürlük duygusu uzak alarak tahmin ve harita kontrol bir sürü yol açabilir. Biz Jeff DC Bisiklet Concierge ile nasıl onun bisiklet tabanlı iş dc ziyaret insanlar için sürmek özelleştirme böylece şehrin sunduğu her şeyi zevk odaklanabilirsiniz tartışmak için yakaladı.

Görünüşe göre D.C.’yi çok iyi biliyorsun. Bu civardan mısın?
Çocukken birkaç yıldır burada yaşamış ve 2000 yılından beri her yıl Ulusal Bisiklet Zirvesi’ne gelmiş olsam da, doğal merakımdan dolayı D.C. bilgimin çoğunu emdiğimi düşünüyorum. 2008’de Bisiklet ve Yürüyüş İttifakı’nın başına akranlarım tarafından seçildiğimde WASHINGTON’a taşındım. Ne zaman yeni bir topluluğa taşınsam, ilk yılımda turistik şeyleri yapmak için yola çıkıyorum. D.C.’de görülecek o kadar çok harika şey var ki. Uzun zamandır bisiklet savunucusu olarak, ben her zaman yerler ve onları özel yapmak hikayeleri ile bağlantı zevk ettik. D.C. tarihle dolup taşıyor ve neredeyse her köşenin ya da diğer her binanın bir hikayesi var. Benim meydan okuma en iyi misafirlerin çıkarları ile uyumlu filtre etmektir bulabilirsiniz.

Bisiklet tabanlı bir iş kurmanız için size ne ilham verdi?
Bildiklerim ve sevdiğim şey bu. 21 yaşında bisikletimle ABD’de bisiklete bindiğimden beri, bisikletlerin neredeyse tüm dünyamızın sorunlarına çözüm olduğunu biliyordum. İki yıl sonra, Thomas J Watson Bursu ile dünyayı dolaştım ve bu gerçekten 25 yıl önce bisiklet avukatlık kariyerimi başlattı. Bisiklet ve Yürüyüş İttifakı da dahil olmak üzere çeşitli devlet ve ulusal savunma örgütlerinin yöneticisi olduğum için de şanslıyım. 2014 yılında, eşim ve ben küçük ikiz bebek için koruyucu aile oldu. Dört ay sonra, ana ebeveyn olmak için işleri küçültmeye karar verdim (iyi bir baba olmak için çok fazla seyahat), ve o yılın sonunda, Bisiklet ve Yürüyüş Için İttifak’ın yönetim kuruluna istifa ettiğimi bildirdim. Nisan 2015’te istifa ettiğimde, bir sonraki iş açısından ne olduğunu bilmiyordum. Yapmayı sevdiğim ve gerçekten harika olduğum şeyi çok düşündüm. Meslektaşlarım ve arkadaşlarım için DC’de bir sürü kişisel tur yaptığımı hatırladım. Özellikle VBT Bisiklet ve Yürüyüş Vacations sahiplerine bir gece turu vererek hatırladı – Bisiklet & Yürüyüş için İttifak büyük sponsorları (ve Maine Bisiklet Koalisyonu önce ben İcra Direktörü iken) ve bu çift dünyayı seyahat ve bisiklet almak ve en şaşırtıcı ve güzel yerlerde yürümek rağmen, onlar böylece onlara bu konuda yıllarca konuştuk verdi 3 saatlik yolculuk zevk. Temmuz 2015 civarında başlayarak, bir “sürüş rehberi” olma ve yol veya fitness / eğitim sürmek, ya da kendi programı etrafında gündelik sürmek ve nerede dayalı onları toplantı ile profesyonellere catering etrafında fikir tekme başladı. Harika arkadaşlar çok büyük giriş ve destek bir sürü ile, ben Resmen Mayıs ayında DC Bisiklet Concierge başlattı 2016.

İşiniz yeni ve yeni bir model olduğundan, nasıl alındı?
Ben bu kadar çok destek ve teşvik almak için minnettar oldum, ve hala bisiklet sürmek için insanları almak için olsun bir heyecan. Kesinlikle bayıldım! Kendimi ve DC Bisiklet Konsiyerjini tanıtırken personelin bana komik ya da küçümseyici görünebileceği pek çok otele gittim ama pes etmiyorum. Burada olduğumu ve arkadaşça davrandığımı göstermek için tekrar kontrol etmeye çalışıyorum. Bu paylaşmak için eğlenceli bir hikaye ya da iki yardımcı olur. Misafirlerim çalışmak için çok eğlendiler. Ben biraz şüpheci olabilir söyleyebilirim (bazen bir eş veya ebeveyn fikri vardı ama evrensel olarak onaylanmış değildi), ve ben mümkün olduğunca iyi bir deneyim herkes vermek için bu meydan okumaya odaklanmak. Trip Advisor’daki yorumlarımda %100’ün 5 yıldız olması beni gururlandırıyor. Bir yıldan kısa bir süre içinde DC Bölgesi’nde Açık Hava Etkinlikleri Top 10 kadar taşındı. Benim orijinal fikir ben çok daha triathletes-in-eğitim ve yol bisikletçileri olurdu ve alışveriş merkezi etrafında rahat gezi sürmek daha zaman zaman olacağını. Bunun tam tersi olduğu ortaya çıktı, ki bu harika çünkü daha fazla tarih öğrenmeye daha derinden dalıp bir tur rehberi olarak daha donanımlı olabildim.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir