CycleHop N.A.’ya İstasyonsuz Akıllı Bisikletler Getiriyor

CycleHop, Kuzey Amerika’nın en büyük Smart-Bike operatörü, bugün abd ve Kanada’da dağıtım ve istasyonu-az Smart-Bikes işletim başlayacağını duyurdu. İstasyon-az bisiklet mevcut Kuzey Amerika bisiklet paylaşım sistemleri çok daha düşük bir maliyetle satışa sunulacak.

Çin’e yaptığı son ziyarette, CycleHop’un yönetim ekibi istasyonsuz bisikletlerin Şangay’da konuşlandırılıp nasıl kullanıldığını inceledi ve bu dersleri Kuzey Amerika’ya geri götürüyor. Josh Squire, CycleHop CEO’su devletler, “Çin ve Kuzey Amerika şehirleri özel girişim tarafından kamu sağ-of-way kullanımına izin yolu arasında net farklılıklar vardır. İstasyon-az bisiklet payı ABD’de iyi çalışması için biz CycleHop zaten Santa Monica, Phoenix, Tampa ve diğer birçok şehirde başarılı bir Smart-Bike yaklaşım olduğunu kanıtlamıştır ne benzer bir model çin istasyonu-az yaklaşım değiştirmek gerekir. Çin ziyaretinden bir başka takeaway bisiklet payı evrensel itiraz oldu. Hem Amerikalı hem de Çinli tüketiciler son mil gezileri için bisiklet kullanmayı seviyorum. Bu çok popüler, eğlenceli ve sağlıklı bir şekilde şehir etrafında almaktır.”

“İstasyonsuz Smart-Bike sistemlerinin en önemli avantajları bisikletlerin daha düşük maliyeti ve istasyon maliyeti olmamasıdır. İstasyonsuz bisiklet payı, daha fazla kapsama alanı ve hacimlerin yanı sıra, ihtiyaç duydukları zaman ve yerde bisikletler mevcut olduğundan tüketiciler için kullanım kolaylığı sağlar. Sorumlu bir şekilde uygulandığı takdirde bu yenilikçi ürün Kuzey Amerika şehirleri ve kampüsleri daha geniş bir yelpazede için iyi bir bisiklet payı çözümü sağlayabilir.” hisse Squire.

CycleHop, Smart-Bike bisiklet paylaşım sistemlerini işletme konusunda 5 yılı aşkın bir deneyime sahip olarak Kuzey Amerika’da Smart-Bike sistem planlaması ve operasyonlarına öncülük etmiştir. İstasyon-az Smart-Bikes şu anda Asya pazar sızma, ancak mevcut uygulama yöntemleri ile şehirlere birçok zorluklar vardır. ABD ve Asya’da Smart-Bikes erken deneyimlerinden öğrenme, CycleHop bu sistemlerin konuşlandırılması ile mevcut zorlukların çoğu aşmak için planlar ve sorumlu bir şekilde ve yerel yönetim ile işbirliği içinde istasyon-az bisiklet payı dağıtmak planlıyor.

CycleHop bisiklet paylaşım endüstrisinin geleceği hakkında heyecanlı ve sektöründe mevcut en iyi ekipman ve teknoloji ile mümkün olan en iyi şekilde müşterilerine hizmet için sabırsızlanıyor.

Şehriniz veya kampüsünüz bisiklet paylaşımını uygulamak veya genişletmek istiyorsa, lütfen Smart-Bike uzmanları cyclehop ile iletişime geçin.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir