Bizim Cityride Vancouver 18 Ağustos geliyor!

18 Ağustos’ta Vancouver’ın 2. Kitlesel katılım yolculuğu ve festival insanları güçlendirmek için bir aile dostu ve eğlenceli bir etkinlik olarak bisiklet teşvik etmek toplulukları bir araya getirmek için oluşturuldu. Bu aktif kalmak için eğlenceli bir yol olarak her yaş ve yetenekleri için bisiklet yararları vitrin için bir şans.

Bizim Cityride bir rekabet dışı, aile dostu binmek ve Vancouver City, Vancouver Parklar Kurulu ve diğer paydaşlar ile etkinliğin başarısını sağlamak için ortaklık vardır festival. Organizatörler, özellikle benzer kitle katılım sürmek ev sahipliği diğer uluslararası ve benzer fikirli şehirler arasında, kendini vitrin için şehir için büyük bir fırsat olarak görüyorum.

Bizim Cityride katılmak için yapmanız gereken tek şey online kayıt ve 20 $ ücret ödemek. 18 yaşından az olan katılımcılar ücretsiz kayıt yaptırabilirler! Kayıt yaptıran herkes, KLM Royal Dutch Airlines sayesinde Vancouver’dan Amsterdam’a 4 kişilik gidiş-dönüş için giriş yapacaktır.

Biz binmek kurucuları ile yakaladı, Charmaine Crooks ve Mark Ernsting, ve biz binmek hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek böylece onlara birkaç soru sordu!

MM: Bizim Cityride Vancouver nasıl başladı?

OC: Eski Atletler olarak, benim co-Founder Mark Ernsting ve ben (Charmaine Crooks) geri vermek için eşsiz bir yol bulmak istedim, birlikte tüm olay için eğlenceli bir erişilebilir spor yoluyla topluluklar getirerek. Spor ve önemli etkinlikler alanlarında çalışan ilgili işletme sahipleri olarak, rekabetçi olmayan bir şenlik ortamında topluluklar etrafında odaklanmış kitlesel katılım bisiklet etkinlikleri gerçek bir boşluk olduğunu gördüm. Bizim Cityride nasıl oluşturuldu bir hayır bileşeni ile bir vizyon ve imza olay geliştirmek için bir araya geldi!

Bizim Cityride için vizyonumuz Vancouver ve diğer önemli yerlerde başlayan küresel bir dizi olmaktır. Sürmek her şey dahil ve Festival’de yolculuk öncesi ve sonrası Şehir deneyimi için harika bir yoldur.

Vancouver Şehri ve Vancouver Parklar Kurulu’nun desteğiyle, eğlenceli ve başarılı bir etkinlik sağlamak için KLM ve yerel ortaklarla ortaklık yaptık.

MM: Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?

OC: Ben beş kez Olympian, Charmaine Crooks, C.M ve Mark Ernsting, Doktora eski bir Pan Oyunları bisikletçi duyuyorum. Sırasıyla, biz spor ve 30 yılı aşkın kombine için büyük olaylar olmuştur. Bizim Cityride’ın operasyonlarını ve pazarlamasını yönetiyor ve etkinliği gerçekleştirmek için çeşitli etkinlik ortakları ve gönüllülerle birlikte çalışıyoruz.

Bizim Cityride bizim 365 Uluslararası Spor Vakfı (365ISF) altında düzenlenmektedir. 365 ISF, toplumları spor yoluyla bir araya getiren ve bazıları etkinliğe katılacak olan yerel hayır kurumlarına bisiklet bağışlayan hayır girişimleri sunar ve destekler.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir