Bisikletinde ne kadar taşıyabilirsin?

Birçok kişi bisiklet hakkında düşünmek, onlar ancak kendi biniciler taşımak için yeterince sağlam görünüyor aerodinamik karbon fiber bisiklet spandex kaplı yarışçılar düşünüyorum, bakkal bir çanta dursun. Kentsel bisiklethakkında daha özel düşündüklerinde, çoğu zaman minimalist sabitleri veya dar gidon ve lastiklere sahip tek hızlı şehir bisikletlerini hayal ederler ve görünürde bir aksesuar dır. Bisiklet her iki formları kendi yararları ve itiraz emin olsa da, basit bir bisiklet yeteneğine sahip olabilir ne kapsamını genişletir bisiklet farklı bir tür vardır.

Şehir bisikletinize birkaç aksesuar atmak – özellikle raflar, sepetler, römorklar ve panniers – sırtınızda veya omuzlarınızda herhangi bir zorlanma olmadan bisikletinizde önemli miktarda kargo taşımanızı sağlar. Minimalistten faydacıya yapılan bu basit dönüşüm, Instagram’da sizi birkaç stil puanı düşürebilir (her ne kadar ciddi derecede güzel yardımcı bisikletler olsa da), bisikletinizi sadece sizin için değil, aynı zamanda ihtiyacınız olan şeyler için de yüksek işlevli bir ulaşım cihazına dönüştürür.

Bisikletlerin ulaşım araçları olarak işlevsel kapasitesine dikkat çekmek ve kentsel bisikleti yeni bir ışıkla kutlamak amacıyla Bisikletten Alışveriş Günlerine bisikletlerin ayak işlerini nasıl eğlenceli, kolay ve kullanışlı hale getirebildiğini vurgular. Birkaç yıl önce Kaliforniya’daki Silikon Vadisi’nde başlayan ivme yayıldı ve Vancouver, BC geçtiğimiz günlerde 21-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleşen ikinci yıllık Bike to Shop Days’i duyurdu.

Ne: HUB Bisiklet’s Bike Alışveriş Gün
Ne zaman: Cuma, Temmuz 21 – Pazar, 23 Temmuz
Nerede: Metro Vancouver Karşısında
Kim: Bisikletli binlerce insan ve yerel işletmeler

Bisiklet Shop Gün basit bir kavramdır. Katılımcılar, HUB’dan çevrimiçi veya herhangi bir HUB istasyonundan Passport’u satın alabilir ve ödül kazanma şansı için pasaportlarında pul almak için kutlama istasyonlarını ve kayıtlı indirim sağlayıcılarını ziyaret edebilirler. Kentin dört bir yanındaki popüler alışveriş merkezlerinin yakınında bulunan kutlama istasyonları ücretsiz yiyecek, içecek, ödül ve mekanik hizmetlerin yanı sıra bisikletle nasıl alışveriş yapılacağınıgösteren ipuçları sunar ve katılımcı işletmelerin bir listesi katılımcıları kendi bölgelerindeki bisiklet dostu işletmeleri ziyaret etmeye ve keşfetmeye teşvik eder. Ya da istasyonların bulunduğu alanın dışındaysanız, Bisikletten Mağaza Gününe katılım, düzenli işlerinizi bisikletle yapmak ve arkadaşlarınızı ve ailenizi de aynı şeyi yapmaya teşvik etmek kadar basit olabilir.

Kayıt ücretsizdir ve otomatik olarak büyük ödül, Pervasız Bisiklet Mağazaları bir Babboe Kargo Bisiklet nezaket kazanmak için girilir. Bonus: 10 Temmuz’dan önce kayıt olursanız, Two Wheel Gear’s Garment Pannier’in de galibi olabilirsiniz!

Kentsel bisiklet dünya çapında önemli bir büyüme görürken, birçok kişi bisiklet sadece hafta sonu eğlence veya sürmek için iyi olduğu fikrine bağlı kalır cüzdan ve telefon daha fazla taşımak gerekmez. Bike to Shop Days, ayak işlerini bisikletle çalıştırmanın sadece mümkün olmadığını, aynı zamanda çoğu durumda ve diğer ulaşım araçlarından çok daha uygun olduğunu ve her durumda çok daha eğlenceli olduğunu kanıtlayarak bu kavramı ortadan kaldırmak için çalışır.

Eğer ulaşım bisiklet veya bisikletle alışveriş yapmak için nasıl emin değilseniz, bizim rehber göz atın, Nasıl Bisiklet le Alışveriş için, ve almak için şeyler ciddi bir miktar varsa normal bir bisiklet üzerinde çok şey taşımak için rehberimiz.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir