5 Bütçe Dostu Piknikler ve Nasıl Taşınır

ark sezon üzerimize ve parka bisikletyolculuğu her zaman zevk için bir piknik öğle veya akşam yemeği paketi pahalıya mal olabilir. Söz değil, bisiklet üzerinde tüm ihtiyaçlarını taşımak için nasıl anlamaya meydan okuma, sırt çantanızda her şeyi ile birlikte, çok fazla sorun olmadan.

Düzenli bir bisikletçi olarak, ancak, her zaman bir şekilde çalışması ve bütçe dostu, taşınabilir öğle yemeği durumunda, aslında doğrudur yapmak için bir yol olduğunu biliyorum. Başlamak için, tek ihtiyacınız olan küçük, yalıtımlı soğutucu, aşağı katlanabilir ve normal sırt çantası içinde sopa bu gibi. Yükü sırtında taşımak istemiyor musun? Yeşil Guru, yiyecek ve içeceklerinizi sıcak veya soğuk tutmak için aşırı tekerlekli malzemeden yapılmış ve yalıtılmış Karbon Soğutucu adı verilen süper kullanışlı bir pannier yapar. Yeni bir soğutucu almak istemiyor musun? Piknik için kendi olun: bir plastik çöp torbası ile büyük bir çanta hattı ve bu Lifehack öğretici göre, içinde buz paketleri yerleştirin.

Sonra, piknik ve bisiklet var için bu beş öğle yemeği fikirleri kullanın-tüm banka bozmadan.

Piknik Öğle Yemeği: Soğuk Kızarmış Tavuk ve Patates Salatası

Bu lezzetli öğle yemeği taşımak için, tavuk ve bir buz paketi tutmak için patates salatası ve zip üst torbalar için hafif, mühürlenebilir konteyner gerekir. Julie Thomson’ın Huffington Post’ta paylaştığı bir numara, her kişi için neredeyse dolu bir su şişesini dondurmaktır. Bunları “buz torbaları” olarak kullan ve sonra piknik öğle yemeğinle birlikte içecek soğuk suyunuz olur.

Romantik Tarih Gecesi: Şarap ve Peynir

Mükemmel tarih piknik sadece iki şey içerir: bir şişe şarap ve seçtiğiniz peynir. Koşuşturmadan uzak, sakin bir yerle romantik bir piknik için pedal çevirdiğiniz için memnun olacaksınız.

Şarap taşımak için bu yanlısı ipucu unutmayın: “Şarap şişesi (şişe açacağı unutmadan) ya dikkatle bir battaniye sarılmış ya da bir şarap şişesi tutucu ile crossbar güvenli,” David Zotter diyor, yazar ve bisiklet meraklısı; tüm sürüş için güvenli ve emniyetli.

Klasik Snack Plate: Hindi, İsviçre Peyniri ve Üzüm

2016 hindi fiyatlandırma analizine göre, türkiye sadece diğer etlerden daha ucuz olmakla kalmıyor, aynı zamanda 2016’da yapılan bir fiyatlandırma analizine göre ortalama 1,62 dolara mal oluyor, aynı zamanda çok yönlü, taşıması kolay ve proteinle dolu, böylece eve bisikletle gitmek için enerjiye sahip olacaksınız.

Sandviç olarak yemek yerine, klasik bir atıştırmalık öğle yemeğine dönüştürün, hindi, peynir ve üzümleri mükemmel bir piknik serpme haline getirin.

Ultimate Piknik Öğle Hack: Bir Kavanozmakarna Salatası

Makarna salatası bütçe dostu, yapımı kolay ve taşınması kolay. En İyi Yeni Yol Your Lunch getirmek için, yazar Niki Quintero hisse: “Neden mason kavanoz, diye sorabilirsiniz? Bariz şirinlik faktörürağmen, bu kavanoz yeşillik taze taze daha taze tutacak, onlar leke olmaz, onlar BPA ücretsiz, mikrodalga ve bulaşık makinesi güvenli, mükemmel biri için salata lar için ölçekli, sızıntı olmaz, iyi seyahat, ve yeniden kullanılabilir.”

Eğer hafta başında öğle yemeği hazırlamak istiyorsanız en iyi kısmı bu mükemmel olmasıdır. Makarna salatası büyük bir toplu iş yapmak, kavanoz içine ayrı ve sonra herhangi bir ekstra iş yapmak zorunda kalmadan her gün tam bir yemek ile dışarı kafa.

Protein Paketlenmiş Piknik: Haşlanmış Yumurta, Meyve ve Fındık

Yumurtalar bütçeye göre kolaydır ve haşlanmış zaman taşınması kolaydır. Folyo onları sarın veya kağıt havlu ile kaplı bir mühürlenebilir konteyner, birkaç yerleştirin. Tam bir yemek için, elma bir çift, badem bir avuç ve en sevdiğiniz kraker, bir baggie saklanır at. Krakerleriniz için humus veya peynir serpişmesini ve elmaları dilimlemek için bir şeyler yapmayı unutmayın. Ayrılmadan önce dilimlerseniz, oksidasyonu durdurmak için üzerine biraz limon suyu damlatın (kahverengi olduklarında).

Bütçe dostu ve taşınabilir piknik öğle yemeği için harika bir fikriniz var mı? Lütfen paylaşın! Her zaman açız ve fikir arıyoruz.

v

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir